• .
  .

 • .
  .

 • .
  .

 • .
  .

 • .
  .  چاپ        ارسال به دوست

پیام شهردار منطقه یک کرمانشاه به مناسبت 22 بهمن

 

مهندس رضا قاسمی فر مدیر منطقه یک شهرداری کرمانشاه طی پیامی ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، پرسنل شهرداری منطقه و عموم شهروندان را به شرکت در راهپیمایی 22 بهمن و تجدید میثاق با رهبر معظم انقلاب دعوت کرد. متن پیام وی چنین است:

بسم الله الرحمن الرحیم

این اعجاز بزرگ قرن و این پیروزی بی نظیر و این جمهوری اسلامی محتاج به حفظ و نگهداری است. امام خمینی(ره)

امروز بار دیگر شاهد عظمت و بزرگی مردمی هستیم که رهبری آن را مردی از نسل پیامبر اسلام، هدایت و در تاریخ جهان نام خود و مردم بزرگ ایران اسلامی را همیشه جاویدان کرد.

دهه فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ مظهر عظمت ایران اسلامی، خاستگاه ارزشهاي اسلامي و بخشي از تاريخ پر افتخار ماست كه گذشته را از آينده جدا ساخته است. دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی یادآور رشادتها و از خود گذشتگی های ملت بزرگ ایران در مبارزه با طاغوتیان زمان است. یادآور انسان هایی به پا خواسته و از جان گذشته که با عزمی پولادین توانستند سرنوشت مملکت خود را به دست بگیرند و همگی خواستار انحلال حکومت پهلوی و تشکیل حکومت اسلامی بودند و با شعار « استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» خط مشی آینده خود را ترسیم نمودند.

برخود لازم می دانم فرا رسیدن ایام ا...دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی را همراه با یاد امام راحل و شهدای انقلاب به تمام مسلمین جهان علی الخصوص مردم با تدبیر ایران اسلامی تبریک عرض نموده و از همکارانم و تمامی مردم شهید پرور کرمانشاه دعوت می نمایم که با حضور در راهپیمایی 22 بهمن یک بار دیگر وفاداری خود به ارزشهای انقلاب را به خوبی نشان دهند.


رضا قاسمی فر

شهردار منطقه یک کرمانشاه


١٠:١٢ - چهارشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٤    /    شماره : ٥٤٧٤    /    تعداد نمایش : ٥٩٤اطلاعات تماس
آدرس: کرمانشاه چهاراه بسیج به سمت چهارراه آتش نشانی شهرداری منطقه یک
شماره های تماس:08338237020
آدرس سایت:
 www.shm1.kermanshah.ir

آب و هوا
اوقات شرعی