• .
  .

 • .
  .

 • .
  .

 • .
  .

 • .
  .  چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت دهه مبارک فجر

شهرداری و صدای مرکز کرمانشاه جنگ شادی برگزار می کنند

 

 شهرداری کرمانشاه به مناسبت دهه فجر با همکاری هنرمندان صدای مرکز کرمانشاه برنامه جنگ شادی تحت عنوان "رادیو محله" برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، این برنامه که در تالار غدیر شهر کرمانشاه برگزار می شود از روز یکشنبه 11 بهمن ماه آغاز و به مدت 10 روز تا پایان ایام دهه فجر ادامه خواهد یافت.

بر اساس این گزارش، در جنگ شادی رادیو محله که به همت حوزه معاونت فرهنگی شهرداری کرمانشاه و با حضور عموم شهروندان برگزار می گردد، هر روز یکی از شهرداری های مناطق هشتگانه در تالار غدیر میزبان شرکت کنندگان خواهد بود.

این برنامه شامل اجرای تئاتر و نمایش طنز، سرود و موسیقی و مسابقه برای شرکت کنندگان است و جوایزی نیز به برندگان اعطا می شود.

گفتنی است شهرداری منطقه یک میزبان دو روز اول این جشن بود. در روز(یازدهم بهمن) علی کردمیر مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری منطقه یک، ضمن تبریک دهه فجر برای حاضران به ایراد سخن و توضیحاتی درمورد مباحث شهروندی و سپس به طرح سئوال مسابقه و اعطای جوایز به برندگان پرداخت.

در روز دوم(12 بهمن ماه) مهندس رضا قاسمی فر شهردار منطقه یک در جمع شرکت کنندگان در جشن، طی سخنانی با تبریک دهه فجر و طلوع انقلاب اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی هدیه کم نظیری است که همه ما وظیفه داریم تا به بهترین شکل ممکن از آن صیانت کنیم.

وی افزود: هرکدام از ما بنا به جایگاه و مسئولیت خود وظایفی برعهده داریم و مادامیکه با احساس وظیفه، دغدغه حفظ دستاوردهای انقلاب و نظام را داشته باشیم نباید نگران به نتیجه رسیدن توطئه های دشمن باشیم.

قاسمی فر گفت: وظایف شهروندی و تعهد و احساس مسئولیت شهروندان نسبت به شهر یکی از این وظایف است که مدیران شهری را هم برای ارائه خدمات بهینه به شهروندان کمک و آنها را ترغیب میکند تا با ایده های نو و مشارکت شهروندان شهری زیباتر و آباد بسازند.

شهردار منطقه یک در پایان سئوالی برای حاضران مطرح و به برندگان جوایزی اعطا کرد.

 

 

 


١١:٤٥ - سه شنبه ١٣ بهمن ١٣٩٤    /    شماره : ٥٤٢٥    /    تعداد نمایش : ٧١٥اطلاعات تماس
آدرس: کرمانشاه چهاراه بسیج به سمت چهارراه آتش نشانی شهرداری منطقه یک
شماره های تماس:08338237020
آدرس سایت:
 www.shm1.kermanshah.ir

آب و هوا
اوقات شرعی