• .
  .

 • .
  .

 • .
  .

 • .
  .

 • .
  .  چاپ        ارسال به دوست

انجام اقدامات ترافیکی در معابر منطقه یک

 

شهردار منطقه یک از انجام اصلاح هندسی و اجرای عملیات بهسازی ترافیک با هدف ارتقاء امنیت شهروندان در معابر این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک کرمانشاه، مهندس رضا قاسمی فر گفت: تردد روان و ایمن با رعایت استانداردها و شاخص های حمل و نقل محیطی در سرفصل برنامه های حوزه عمرانی و ترافیکی این منطقه است و با توجه به استقرار حجم و وسیعی از گذرگاههای شهری که منجر به اتصال شمال و جنوب و شرق و غرب کرمانشاه به یکدیگر می شود، ایجاد امکانات رفاهی برای شهروندان، معبرسازی و اصلاح هندسی آنها و... می باشد.

وی افزود: آگاهی شهروندان از وضع موجود در معابر موجب کاهش تصادفات و افزایش ایمنی در سطح شهر می شود.

مهندس قاسمی فر در ادامه به رنگ آمیزی بلوک های عابر پیاده، سرعت گیرهای آسفالتی، خط کشی محوری و نصب سرعت گیرها، تعمیر و بازسازی  و تنظیف تمامی تابلوهای سطح منطقه به عنوان دیگر اقدامات منطقه یک شهرداری در حوزه ترافیک اشاره و اظهار کرد: اقدامات ترافیکی در منطقه با هماهنگی حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری و پلیس راهور به اتمام رسیده است.

شهردار منطقه یک کرمانشاه سپس با بیان اینکه مناسب سازی محل های عبور عابر پیاده در مسیر زیرگذر و پل عابر پیاده در دستور کار این منطقه قراردارد، از اصلاح هندسی جهت ساماندهی تاکسی های مسیری جنب پل قوسی لب آب و رفاه حال شهروندان اصلاح هندسی خیابان حدفاصل بلوار گلها به گلریزان(مقابل جایگاه سوخت) که باعث تقسیم بار ترافیکی منشعب از بلوار زن به سمت تقاطع سنگر و چهارراه نوبهار و ساماندهی حرکتی در محل مذکور و مشخص شدن مسیر وسایل نقلیه به سمت جایگاه بنزین و معکوس می شود به عنوان اقدامات اخیر اصلاح هندسی منطقه نام برد.

مدیر منطقه در پایان با تاکید بر اینکه باید تمهیدات ویژه و لازم برای ارتقاء ضریب امنیت عابران پیاده اتخاذ گردد، اظهار داشت: رسیدن به این مهم از اولویت‌ هایی است که متولیان و دستگاه‌ های ذیربط با موضوع ترافیک بر انجام آن تاکید دارند و در این منطقه نیز با جدیت تمام پیگیری می شود.

 

 

 

 

 


١٠:١٠ - شنبه ٣ بهمن ١٣٩٤    /    شماره : ٥٣٦٨    /    تعداد نمایش : ١٩٧اطلاعات تماس
آدرس: کرمانشاه چهاراه بسیج به سمت چهارراه آتش نشانی شهرداری منطقه یک
شماره های تماس:08338237020
آدرس سایت:
 www.shm1.kermanshah.ir

آب و هوا
اوقات شرعی