• .
  .

 • .
  .

 • .
  .

 • .
  .

 • .
  .  چاپ        ارسال به دوست

پلهای روگذر منطقه یک شهرداری کرمانشاه نورپردازی شدند

 

 

شهردار منطقه یک شهرداری کرمانشاه از انجام عملیات اجرایی زیباسازی و نورپردازی پل های روگذر واقع در سطح منطقه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک کرمانشاه، مهندس رضا قاسمی فر هدف از این اقدام را ایجاد زیبایی و نشاط و ایجاد امنیت در فضای شهر در شب، با به کارگیری طرح های نو و خاص برای هر پروژه عنوان کرد.

وی گفت: زیباسازی و بهسازی فضاهای شهری در جهت بالا بردن نشاط و شادابی، بهداشت روانی شهروندان، ایجاد شهر سالم، افزایش بهره وری تأسیسات و تجهیزات عمومی شهر و زمینه های استفاده مطلوب از آنان یکی از دغدغه های اصلی شهرداری کرمانشاه و از جمله شهرداری منطقه یک است.

مهندس قاسمی فر با بیان اینکه نور در معماری و شهرسازی عملکردی فراتر از روشن کردن شهر داشته و به عنوان یکی از اجزاء اصلی مورد توجه قرار می گیرد، افزود: این مهم علاوه بر حفظ هویت و زیبایی شهر از اولویت خاصی برخوردار است و چنانچه نورپردازی شهر بیان کننده هویت و سیمای شبانه آن بوده و موجب ایجاد امنیت، دلپذیر کردن فضا و تأثیر مثبت آن بر روان شهروندان می شود.

وی تأکید کرد: از آنجاییکه زندگی شهری امروز سبب شده فعالیت شهروندان تا پاسی از شب ادامه داشته باشد به طوریکه حیات شبانه به قسمتی از زندگی شهری تبدیل شده است، لازم است نسبت به زیباسازی، نورپردازی و  روشنایی معابر سطح شهر اقدام شود.

مدیر منطقه یک شهرداری کرمانشاه یادآور شد: در این راستا شهرداری منطقه یک اخیرا نسبت به اجرا و تغییر طرح نورپردازی پل های روگذر ولایت و الهیه اقدام کرده است.

اصلاح هندسی

قاسمی فر همچنین با اشاره به برنامه های اصولی شهرداری در اجرای طرح های عمرانی به جهت روان سازی ترافیک شهری گفت: به منظور روان سازی ترافیک در برخی گره ها و میادین سطح منطقه طرح های اصلاح هندسی و باز گشایی معابری که نیاز به اصلاح معابر و رفع معضل ترافیک داشته اند از جمله میدان گذرنامه، انجام شده و در حال حاضر این طرح در سایر نقاط مورد نیاز نیز در دستور کار قرار دارد.

 

 


١٠:٣٤ - چهارشنبه ٩ دی ١٣٩٤    /    شماره : ٥٣٤٧    /    تعداد نمایش : ٢٥٧اطلاعات تماس
آدرس: کرمانشاه چهاراه بسیج به سمت چهارراه آتش نشانی شهرداری منطقه یک
شماره های تماس:08338237020
آدرس سایت:
 www.shm1.kermanshah.ir

آب و هوا
اوقات شرعی