Menu
آخرین اخبار
 
اختصاص مکانهای مناسب برای تبليغات مجاز نامزدهای انتخاباتی
admin
/ دسته ها: اخبار

اختصاص مکانهای مناسب برای تبليغات مجاز نامزدهای انتخاباتی

شهردار منطقه یک شهرداری کرمانشاه گفت: به منظور ساماندهی تبليغات نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی؛ مکان هایی برای تبليغات مجاز نامزدهای انتخاباتی در سطح منطقه مشخص شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، مهندس رضا قاسمی فر افزود: این مکان ها برای انجام تبليغات مجاز کاندیداها و نامزدها پيش بينی و ایجاد شده تا با همکاری و رعایت تیمهای تبلیغاتی و هواداران کاندیداها، دیوارها و المانهای شهری منطقه پاکیزه بمانند.

وی ادامه داد: یکی از مشکلاتی که در زمان انتخابات با آن مواجه هستيم٬ نصب پوسترهای تبليغاتی کاندیدها و شعارنویسی و تبليغات هواداران آنان بر روی بدنه و دیوارها و مکان های غير مجاز شهر است.

وی اضافه کرد: به همين منظور٬ شهرداری منزقه یک در جهت حفظ زیبایی شهر٬ مکانهایی را برای تبليغات انتخاباتی در نظر گرفته که در این مکان ها بنرهای مخصوص جهت نصب تبليغات در اختيار نامزدهای انتخاباتی قرار می گيرد.

مهندس قاسمی فر افزود: در زمان قانونی تبليغات٬ ممکن است برخی نامزدهای انتخابات از طرق مختلف دست به تبليغ بزنند که ضروری است در انجام این کار حقوق شهروندان و شهر چه از سوی کاندیداها و چه از سوی هواداران آنان به طور کامل رعایت شود.

شهردار منطقه یک کرمانشاه در پایان از کاندیداها و هوادارن آنها خواست تا با انجام تبليغات در مکانهای تعيين شده و مجاز و همکاری با دست اندرکاران امر انتخابات زمينه حضور هرچه با شکوه تر مردم را فراهم کنند و با تمکين به قانون خصوصا در بخش تبليغات قانون مداری و احترام به حقوق شهروندان را عملی کنند.

مطلب قبلی بازدید مهندس کرمی شهردار محترم منطقه یک کرمانشاه و معاونین بخش های خدمات ،عمران و فضای سبز از وضع موجود پروژه فراموش شده قرسو در روزهای اولیه مدیریت. پروژه ساماندهی حاشیه رودخانه قرسو در سالهای گذشته
Print
16

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
خدمات الکترونیکی
 

 

پرشیا سافت
دی ان ان