Menu
آخرین اخبار
 
بازدید مهندس کرمی شهردار محترم منطقه یک کرمانشاه از پروژه حاشیه رود خانه قرسو
admin
/ دسته ها: اخبار

بازدید مهندس کرمی شهردار محترم منطقه یک کرمانشاه از پروژه حاشیه رود خانه قرسو

بازدید مهندس کرمی شهردار محترم منطقه یک کرمانشاه و معاونین بخش های خدمات ،عمران و فضای سبز از وضع موجود پروژه فراموش شده قرسو در روزهای اولیه مدیریت.
پروژه ساماندهی حاشیه رودخانه قرسو در سالهای گذشته استارت خورد و اجرای این پروژه به میراث فرهنگی و شرکت توسعه گردشگری واگذار شد. در همان سالها 1800 متر از پروژه توسط شرکت توسعه گردشگری ساماندهی شد.
برای ساماندهی این میزان از پروژه که حد فاصل میدان امام حسین(ع) تا پالایشگاه را شامل میشود حدود هفت میلیارد تومان هزینه شد.
مسئولین با بیان اینکه قره سو با دو مشکل ورود فاضلاب و برداشت غیرمجاز آب توسط کشاورزان حاشیه رودخانه مواجه است، متاسفانه حق آبه ای که شرکت آب منطقه ای به این رودخانه اختصاص می دهد با برداشت غیرمجاز آب توسط کشاورزان حاشیه رودخانه عملا به قره سو نمی رسد.
قره سو فرصتی استثنایی برای کرمانشاه است و باید از این فرصت بهره برد، ساماندهی قره سو یعنی ایجاد یک ظرفیت گردشگری منحصر به فرد در شهر و اجرای پروژه در وهله اول به سود گردشگری استان خواهد بود، که تا کنون رها گردیده و نیاز به باز بینی و ساماندهی مجدد دارد.

مطلب قبلی بازدید مهندس کرمی شهردار محترم منطقه یک کرمانشاه از فضای سبز و پارک ها سطح منطقه یک
مطلب بعدی بازدید مهندس کرمی شهردار محترم منطقه یک کرمانشاه و معاونین بخش های خدمات ،عمران و فضای سبز از وضع موجود پروژه فراموش شده قرسو در روزهای اولیه مدیریت. پروژه ساماندهی حاشیه رودخانه قرسو در سالهای گذشته
Print
18

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
خدمات الکترونیکی
 

 

پرشیا سافت
دی ان ان